Kontakt
GSM
796 424 537
Godziny działania sklepu
pn-pt 9-18 ; sob 10-14
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Kategorie
Informacje o wysyłce
Koszt transportu:
Kurier INPOST Wpłata 13 zł
Kurier pobranie 18 zł
Kurier DHL Pobranie 27 zł
Kurier DHL Wpłata 17 zł

Termin realizacji zamówienia:

do 4 dni
(poza zamówieniami specjalnymi)

DANE DO PRZELEWU:

ALIOR BANK:

88 2490 0005 0000
4500 3547 2567

 

MOTONET
ul. Żywiecka 41
43-300 Bielsko Biała

Producenci
Second Image
First Image
3 Image
Wysyłka Zwroty Reklamacje

Zamówienia:


Zamówienie można złożyć za pomocą koszyka znajdującego się na stronie głównej w górnym prawym rogu

email: [email protected]


Każde zamówienie musi zawierać dokładne i zgodne ze stanem faktycznym dane adresowe, niezbędne do realizacji zamówienia za pośrednictwem firmy spedycyjnej DHL.


Czas realizacji zamówienia wynosi do 10 dni roboczych, najczęściej zamówienie jest realizowane do 48 godzin od chwili zamówienia. Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.


Czas realizacji zamówień specjalnych może przekroczyć 10 dni.


Płatności:

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:


- przy odbiorze:


przesyłka kurierska DHL  - należność pobiera kurier - opłata za przesyłkę 27 zł.


- przelewem bankowym na konto sklep
u:


ALIOR BANK 88 2490 0005 0000 4500 3547 2567

MOTONET ul. Żywiecka 41 43-300 Bielsko Biała


opłata za przesyłkę kurierską DHL - 17 zł


 


Dowód zakupu - paragon z kasy fiskalnej lub na życzenie faktura VAT jest dołączany do przesyłki. (Faktury VAT wystawiane są od razu lub za zwrotem paragonu).
Odstąpienie od umowy:

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia  od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.


Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas tj.


Firme Motonet Piotr Sochacki

ul.Żywiecka 41

43-300 Bielsko Biała

email [email protected]

tel 604837770

o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Wzór formularza o odstąpieniu od umowy mozna pobrać z

http://4bikes.pl/instrukcje/formularz_odstapienia_od_umowy.pdf .

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Jeżeli rzecz na swój charakter nie może zostać w zwykły sposób odesłana pocztą: Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy: 20 PLNGwarancja

Wszystkie towary zakupione w sklepie internetowym są fabrycznie nowe i objęte pełną gwarancją producenta na równi z innymi formami sprzedaży.  Czas obowiązywania gwarancji jest podany na karcie produktu . Kupujący może wykonywać uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne rzeczy, niezależnie od uprawnień wynikających z gwarancji.


Reklamacje

Jeśli otrzymany towar będzie posiadał wady techniczne, prosimy o kontakt ze sklepem tel. 604 837 770 Prosimy jednocześnie o przesłanie pisemnego zgłoszenia reklamacji, w którym należy podać datę zgłoszenia, dokładny opis reklamacji oraz adres zwrotny z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni  od daty dostarczenia uszkodzonego towaru do siedziby firmy. 

Powrót